phone

(0232) 461 60 81

Çalışma Saatleri 09:00-18:00
email

fulyag@fulyag.com

Bize buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal

Fulyağ Petrol A.Ş., 2006 yılında Saffet Yaylamış tarafından kurulmuş olup, 2006 yılından bu yana eğitimli uzman kadrosuyla endüstriyel madeni yağ satışı ve satış sonrası teknik destek hizmeti ile Ege Bölgesinde lider konumuna erişmiştir. 2017 yılı itibariyle kaliteli ve çok çeșitli ürünlerle sektördeki varlığını daha da güçlenerek devam ettirmekte, bayilik ve işbirlikleri ile tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir. Sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan şirketimizin, uzman danışmanlarımız ile mühendislik çözümler üreterek, minimum maliyet ile maksimum verim sağlayarak, birinci sınıf lojistik hizmeti ve servis ağı sunarak, her yerde daima ulaşılabilen bir “ÇÖZÜM ORTAĞINIZ” olmak öncelikli amacıdır.

Fulyağ Petrol A.Ş. olarak şirket prensibimiz, satış pazarlama kurgumuz, müşterilerimize çözüm odaklı farklı yenilikçi faydalar sunmaktır. Bunlar; tamamı üniversite mezunu teknik ekip, lojistik sevkiyat gücü, finansal vade gücü, düzenli teknik servis ve takip, laboratuvar ve ürün analiz hizmetleri, konularında uzman satış personeli, kazan kazan modelinin yaşatılması, hızlı geri dönüş, 2700 metrekare depo ve ofis alanı, 400 tona yakın stok ile müşterilerimizi stok maliyetinden kurtarmak, bölgesel satış sorumlularının düzenli bölge takibi, mühendislik satışı yaparak sorun çözme kabiliyeti, firmalarda yağ kullanım oranları üzerine çalışma yapıp kullanım oranlarının düşürülmesi, çevre ve insan sağlığına faydalı ürünlerin pazara sokulması ve yenilikçi ürünlerin araştırılmasıdır. 

2017 yılı itibariyle Almanya menşeili ADDINOL Lube Oil GmbH'nin Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş bulunmaktayız. Dünya çapında rakiplerinin çok üst sıralarında bulunan, Türkiye pazarında da birçok onayı bulunan Addinol'ün yüksek performans ürünlerinin tedariğini sağlamaktayız. 

Kendi markamız olan TriboLine ürünleri ise Fulyağ Petrol A.Ş. tarafından projelendirilmiş olup, Alman üretim teknolojisi ile tüm Türkiye'ye tedariği sağlanmaktadır. Yoğun saha tecrübesi ile uygulama ve çözüm odaklı, uygun maliyetli ve kaliteli ürünler sunmak önceliğimizdir. Hedefimiz hızla büyüyerek istihdama endeksli, pazarın ihtiyacını karşılayacak yatırımlar yapmaktır. 

2023 yılı itibariyle İtalyan LMI Srl'nin Türkiye Distribütörü olarak özellikle beyaz eşya sektörüne yeni nesil, biyoçözünür ürünler sunmakta, yağlama sistemleri ile firmalara katma değer sağlayacak projeler üzerinde çalışmaktayız. 

Fulyağ Petrol olarak metal işleme yağlarında takip ve teknik desteğin öneminin farkında olup, Ulukent sanayi bölgesindeki laboratuvarımızda, özellikle kullanılmış yağların analizleri yapılarak, gerek ömürlerinin uzatılması gerekse alınacak aksiyonlar ile ilgili müşteriye bilgi verilmesi sağlanmaktadır. 

2006 yılında 1 kişi ile yol çıkan firmamız 2023 yılı itibariyle uzman kadrosu, bayiilik ve temsilcilikleriyle Ege bölgesinden tüm Türkiye ve dünyaya açılmaya yön tutmuştur. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız bu sayede hızlı lojistik imkanına sahiptir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi sertifikalarına sahip firmamızın, yeni kalite standartları çalışmaları devam etmektedir.

Misyonumuz

Bilim ve teknolojiyi yakından takip eden, değişime ve gelişime açık, inovasyon odaklı ülkemiz için katma değer yaratan, yenilikçi fikirler ile endüstriyel sektörde en ileri seviyeye gitmek.

Vizyonumuz

Bilim ve teknoloji çözümleriyle endüstriyel sektöre yenilikçi ve değer katan ürünler sağlamak.