phone

(0232) 461 60 81

Çalışma Saatleri 09:00-18:00
email

fulyag@fulyag.com

Bize buradan ulaşabilirsiniz.
Mühendislik

Tüm yağlarda uzman kadrosu sayesinde, sisteminizin ihtiyacı olan doğru yağ kullanımı ile tüketim ve enerji verimliliği konularında, size en doğru ürünleri önererek, düzenli takibini yapmaktayız. Laboratuvar analizleri sayesinde kullandığınız yağın durumu hakkında bilgi verip, gerekli aksiyonlar konusunda sizlere çözüm sunmaktayız.

Teknik Destek

Teknik saha ekibi, müşterilerimizin ekipmanlarını düzenli olarak takip ederek, ürünlerin en verimleri şekilde kullanımını sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimize düzenli teknik raporlar yayınlayarak maksimum verim ve sorunsuz çalışma olanağı sunmaktayız.

Lojistik & Stok

Türkiye’nin dört bir yanına geniş bir lojistik ağı sağlamakta, müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermekteyiz. Müşterilerimizin kullandıkları ürünlerin düzenli stoğu sayesinde kesintisiz bir şekilde ürün tedariği yapmaktayız.

Laboratuvar

Oelcheck akredite ve bağımsız laboratuvarı sayesinde müşterilerimizin ekipmanlarındaki yağ analizlerini doğru zamanda ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Analiz sonuçlarını hızlı bir şekilde müşterilerimize yayınlamaktayız. İzmir laboratuvarımızda soğutma sıvılarının tüm analizleri yapılmakta ve müşterilerimize raporlanmaktadır.