phone

(0232) 461 60 81

Çalışma Saatleri 09:00-18:00
email

fulyag@fulyag.com

Bize buradan ulaşabilirsiniz.
MAKİM 5. Kalıpçılık Zirvesi

MAKİM 5. Kalıpçılık Zirvesi

FULYAĞ PETROL olarak MANİSA MAKİM (Manisa Kalıp ve Makine İmalatçıları Dernegi)'in düzenlemiş olduğu "Sürdürülebilirlik" konulu sektörel gelişmeler ile ilgili paylaşımlar ve ana sanayi temsilcileri ile tedarikçi firmalar arasında köprü oluşturabilmek adına düzenlenen 5. Kalıpçılık Zirvesi'ne sponsor firma olarak katılmaktan memnuniyet duyduk. Etkinlik ve organizasyon için tüm MAKİM ekibine teşekkür ederiz.
LMI

LMI

2023 yılı itibariyle sektördeki sürdürülebilirlik temasını baz alarak, yeni nesil, çevre dostu ve biyoçözünür ürünler arayışımız İtalyan menşeili LMI srl firması ile yollarımızı kesiştirmiştir. Başta ev aletleri olmak üzere, otomotiv ve soğutma sistemleri için özel ürünler ve yağlama sistemleri üretimi yapan LMI srl’nin Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiş bulunmaktayız.
Altın Madalya Sertifikası

Altın Madalya Sertifikası

Ülke ekonomisine verilen katkılar dolayısıyla İzmir Ticaret Odası tarafından verilen altın madalyaya ait sertifika-2012
En Başarılı Endüstriyel Bayi ödülü

En Başarılı Endüstriyel Bayi ödülü

Opet Fuchs tarafından verilen 2014 Yılı En Başarılı Endüstriyel Bayi ödülü
Madeni Yağlar İhracatı

Madeni Yağlar İhracatı

2015 yılının Madeni Yağlar İhracatında Türkiye 28’incisi
Bakım Teknolojileri Kongresi

Bakım Teknolojileri Kongresi

Fulyağ Petrol olarak 28-30 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen 8. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi’ne katılarak başarılı bir organizasyon gerçekleştirdik.
MAKTEK Fuarı

MAKTEK Fuarı

04-07 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Takım Tezgahları, Metal - Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takımlar, Kalite Kontrol - Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı’na katılarak çok çeşitli ürün yelpazemizle FULYAĞ PETROL olarak verimli bir organizasyon gerçekleştirdik.
Güçlenerek Büyüyoruz!

Güçlenerek Büyüyoruz!

Bünyemize katmış olduğumuz distribütörlükler, ürünler ve markalar ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek pozisyona gelebilmek adına güçlenerek büyüyoruz.
  • Addinol Lube Oil GmbH Türkiye Distribütörlüğü
  • LMI srl Türkiye Distribütörlüğü
2017 Yılı Madeni Yağlar İhracatında Türkiye 58.si

2017 Yılı Madeni Yağlar İhracatında Türkiye 58.si