phone

(0232) 461 60 81

Working Hours 09:00-18:00
email

fulyag@fulyag.com

You can reach us here.
MAKİM 5. Kalıpçılık Zirvesi

MAKİM 5. Kalıpçılık Zirvesi

FULYAĞ PETROL olarak MANİSA MAKİM (Manisa Kalıp ve Makine İmalatçıları Dernegi)'in düzenlemiş olduğu "Sürdürülebilirlik" konulu sektörel gelişmeler ile ilgili paylaşımlar ve ana sanayi temsilcileri ile tedarikçi firmalar arasında köprü oluşturabilmek adına düzenlenen 5. Kalıpçılık Zirvesi'ne sponsor firma olarak katılmaktan memnuniyet duyduk. Etkinlik ve organizasyon için tüm MAKİM ekibine teşekkür ederiz.
LMI

LMI

As of 2023, our search for new generation, environmentally friendly and biodegradable products, based on the theme of sustainability in the sector, crossed our paths with the Italian company LMI srl. We have undertaken the Turkey Distributorship of LMI srl, which produces special products and lubrication systems for automotive and cooling systems, especially for household appliances.
Altın Madalya Sertifikası

Altın Madalya Sertifikası

Ülke ekonomisine verilen katkılar dolayısıyla İzmir Ticaret Odası tarafından verilen altın madalyaya ait sertifika-2012
En Başarılı Endüstriyel Bayi ödülü

En Başarılı Endüstriyel Bayi ödülü

Opet Fuchs tarafından verilen 2014 Yılı En Başarılı Endüstriyel Bayi ödülü
Madeni Yağlar İhracatı

Madeni Yağlar İhracatı

2015 yılının Madeni Yağlar İhracatında Türkiye 28’incisi
Bakım Teknolojileri Kongresi

Bakım Teknolojileri Kongresi

Fulyağ Petrol olarak 28-30 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen 8. Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi’ne katılarak başarılı bir organizasyon gerçekleştirdik.
MAKTEK Fuarı

MAKTEK Fuarı

04-07 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Takım Tezgahları, Metal - Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takımlar, Kalite Kontrol - Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı’na katılarak çok çeşitli ürün yelpazemizle FULYAĞ PETROL olarak verimli bir organizasyon gerçekleştirdik.
Güçlenerek Büyüyoruz!

Güçlenerek Büyüyoruz!

Bünyemize katmış olduğumuz distribütörlükler, ürünler ve markalar ile siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek pozisyona gelebilmek adına güçlenerek büyüyoruz.
  • Addinol Lube Oil GmbH Türkiye Distribütörlüğü
  • LMI srl Türkiye Distribütörlüğü
  • GK – Graphit Kropfmühl GmbH
Chem Arrow Türkiye Distribütörlüğü

Chem Arrow Türkiye Distribütörlüğü

Amerika, İngiltere ve Kanada başta olmak üzere bir çok ülkede üretim tesisleri bulunan, global olarak büyük bir pazar payına sahip, özellikle metal işleme grubunda lider Chem Arrow Corporation firmasının Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiş bulunmaktayız. Ürün çeşitliliği, teknik bilgi ve birikim, yenilikçi ve çevre dostu ürünler, inovatif buluşlar ile müşterilerimizin ürün kullanımında fark yaratacak projeler ile sağlam adımlarla ilerliyoruz.
2017 Yılı Madeni Yağlar İhracatında Türkiye 58.si

2017 Yılı Madeni Yağlar İhracatında Türkiye 58.si